نمونه متن تبلیغ صنایع دستی

خلاصه
1400/11/07

از این نمونه متن تبلیغات صنایع دستی در پیج های شبکه های اجتماعی مانند پیج های اینستاگرام کانالهای پیام رسان مانند کانال های تلگرام و واتساپ با کمی تغییر استفاده کنید.نمونه متن تبلیغ صنایع دستی
در این مقاله می خواهیم چندین نمونه تبلیغ  جهت خرید و فروش «صنایع دستی» را مثال بزنیم تا از آنها بتوانید استفاده لازم را داشته باشید. از این نمونه متن تبلیغات صنایع دستی می توانید در سایت های ثبت آگهی صنایع دستی و سایر سایت هایی که می توانید در آن ها تبلیغات صنایع دستی را درج کنید استفاده کنید همچنین شما می توانید از این نمونه متن تبلیغات صنایع دستی در پیج های شبکه های اجتماعی مانند پیج های اینستاگرام کانالهای پیام رسان مانند کانال های تلگرام و واتساپ با کمی تغییر استفاده کنید.

همچنین در پایان این مقاله به شما چندین سایت تبلیغات صنایع دستی و سایت هایی که می توانید به صورت تخصصی درون آنها انواع تبلیغات صنایع دستی را درج کنید معرفی می کنیم.

نمونه تبلیغ صنایع دستی
مثال یک:
فروش فوق العاده صنایع دستی
فروش فوق العاده صنایع دستی با قیمت ارزان و کمترین قیمت ممکن. جهت سفارش انواع صنایع دستی  با شماره تلفن های ... تماس حاصل فرمایید.


مثال دو:
اجرا و فروش انواع صنایع دستی در شهر ...
فروش انواع صنایع دستی از جمله جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری  زیر قیمت بازار ارزان با بهترین کیفیت و قیمت عالی. تلفن پذیرش سفارش: ....


مثال سه:
پخش صنایع دستی (نام برند شما) در ...
پخش صنایع دستی از جمله انواع  جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری در تهران و شهرستان ها با قیمت کف بازار. تلفن سفارش ...


مثال چهار:
فروش صنایع دستی مستقیم و بی واسطه
 فروش صنایع دستی بصورت مستقیم و بدون واسطه بصورت ‌کلی و جزئی. تلفن مشاوره و سفارش ... با خرید انواع صنایع دستی بصورت مستقیم و بدون واسطه سودهای بالایی را هنگام فروش کسب کنید.مثال پنجم:
خرید و فروش صنایع دستی زیرقیمت
فروش انواع صنایع دستی از جمله انواع جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری و غیره با کمترین قیمت ارسال فوری به سراسر کشور. جهت سفارش با ما در تماس باشید. تلفن: ....


مثال ششم:
صنایع دستی ... (نام کسب و کار خود)
در صورت نیاز به  صنایع دستی  یا  انواع جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری کافی است با ما تماس بگیرید. تلفن.... (پاسخگویی بصورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل)


مثال هفتم:
فروش صنایع دستی مستقیم از تولیدی
خرید و فروش صنایع دستی کلی و جزیی با قیمت مناسب و رقابتی ویژه همکاران صنایع دستی با قیمت همکار. تلفن ....

مثال هشتم:
فروش صنایع دستی با قیمت همکار
جهت سفارش صنایع دستی بصورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت همکار با ما در تماس باشید. تلفن سفارش .... جهت مشاوره خرید با استعلام قیمت انواع صنایع دستی را با ما در تماس باشید. پاسخگویی بصورت 7 روز هفته.


مثال نهم:
صنایع دستی بدون واسطه مستقیم از کارخانه
جهت سفارش صنایع دستی و خرید بصورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید کننده با ما تماس بگیرید. تلفن سفارش ...

مثال دهم:
سفارش صنایع دستی با قیمت کف بازار
جهت سفارش انواع صنایع دستی از جمله جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری و غیره فقط کافی است یک تماس بگیرید. تلفن سفارش ...


معرفی سایت ثبت تبلیغ صنایع دستی
همانطور که در بالا گفتیم در این قسمت می خواهیم چندین سایت را جهت ثبت آگهی فروش صنایع دستی یا جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری به شما معرفی کنیم این سایت ها عبارتند از:


یک: سایت صنایع دستی ما
سایت صنایع دستی ما به نشانی www.SanayeDastiMa.ir  یک سایت خیلی خوب جهت ثبت آگهی صنایع دستی و  جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری می باشد در این سایت می توانید آگهی های تبلیغاتی خود را به آسانی ثبت کنید و درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار و ثبت آگهی صنایع دستی از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید و سپس مراحل خواسته شده را تکمیل نمایید. سایت صنایع دستی ما یک سایت تخصصی جهت خرید و فروش  صنایع دستی و جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری است. اگر به دنبال سایت بازار فروش  صنایع دستی و جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری  هستید سایت صنایع دستی ما یک بازار بزرگ خرید و فروش و معامله صنایع دستی ما می باشد.

 در این سایت کلیه کارهای فروش صنایع دستی ما  توسط سایت نوشته می شود. توجه کنید در این سایت طرح های تبلیغاتی وجود دارد که آگهی شما را بهتر نشان می دهد. حتما از این طرح های استفاده کنید چون بسیار تاثیر گذار است. یکی از مزیت های سایت صنایع دستی ما این است که آگهی شما در یک سایت تخصصی تبلیغات صنایع دستی درج خواهد شد. مزیت دیگر سایت صنایع دستی ما این است که آگهی شما بصورت نامحدود و بدون محدودیت زمانی ثبت می شود. یکی از امتیازات دیگر ثبت آگهی صنایع دستی در این سایت این است که متن آگهی صنایع دستی بصورت خودکار توسط کارشناسان سایت نوشته می شود و نیازی نیست روی متن آگهی خود تمرکز کنید. همچنین این سایت مزایای زیاد دیگری دارد که در مقالات بعدی می توانید مشاهده کنید. پیشنهاد ما این است که همین حالا شروع نموده و خودتان را در سایت صنایع دستی ما معرفی کنید.


دیگر سایت های درج تبلیغات صنایع دستی
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات صنایع دستی را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین به نشانی NetMoj.ir، سایت موج آگهی به نشانی MojAgahi.ir، سایت آبشار آگهی به نشانی AbsharAgahi.ir، سایت آسمان تبلیغ به نشانی AsemanTabligh.ir، سایت نت پسند به نشانی NetPasand.ir و غیره اشاره نمود.


این مطالب برای چه کسانی مناسب است؟
این مطلب برای افرادی مناسب است که به دنبال نمونه متن تبلیغ صنایع دستی، نمونه آگهی تبلیغاتی صنایع دستی، نمونه تبلیغ صنایع دستی، متن آگهی صنایع دستی، متن تبلیغات اینترنتی صنایع دستی، نمونه متن استوری فروش صنایع دستی برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، نمونه تبلیغات صنایع دستی، تبلیغ برای صنایع دستی و جاجیم و جایم مانند، صنایع دستی چوبی، صنایع دستی سنگی، نگارگری،حصیر بافی، دوخت روی پارچه، فرض و قالی، میناکاری  ، تبلیغ برای صنایع دستی ، تبلیغ فروش صنایع دستی ، تبلیغ کارخانه های تولید صنایع دستی  و غیره می گردند. همچنین برای افرادی مناسب است که به دنبال سایت تبلیغات تخصصی صنایع دستی  و غیره می باشند.

بهترین فروشندگان صنایع دستی به ترتیب ستاره در سایت صنایع دستی ما
فروشگاه
فروشگاه صنایع دستی آبان
نجف‌ آباد
03195027540
فروشگاه
صنایع دستی مرمر تراش
تیران و کرون
09130296643
فروشگاه
صنایع دستی اصفهان لیاشاپ
اصفهان
09138729465


اگر شما هم به کار فروش یا تولید صنایع دستی و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «صنایع دستی ما» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن فروشندگان صنایع دستی به ترتیب ستاره در سایت صنایع دستی ما
03195027540 (نجف‌ آباد)
09130296643 (تیران و کرون)

سایر مطالب آموزشی سایت صنایع دستی ما :