توتن بافی

توتن بافی شماره تلفن های تولیدی های صنایع دستی جهت توتن بافی در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار صنایع دستی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


فروشگاه صنایع دستی آبان
 تلفن: 03195027540
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «صنایع دستی ما» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «صنایع دستی ما»،یک سایت تبلیغات صنایع دستی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - نجف‌ آباد
صنایع دستی اصفهان لیاشاپ
 تلفن: 09138729465
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «صنایع دستی ما» دیده ام و کد «آگهی-2» را اعلام کنید»
 سایت «صنایع دستی ما»،یک سایت تبلیغات صنایع دستی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
اگر شما هم به کار فروش یا تولید صنایع دستی و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «صنایع دستی ما» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

توتن بافی
توتن‌بافی (Tatting) یک هنر و فنون دستی سنتی است که در آن از نخ و طناب‌های ریز برای ایجاد طرح‌ها و زیورآلات استفاده می‌شود. در این هنر، با استفاده از دستهای خود، نخ یا طناب را از طریق گره‌بندی و پیچیدن به شکل‌ها و الگوهای مختلف تراکم می‌دهند و قطعات توتن را ایجاد می‌کنند.

توتن‌بافی در سراسر جهان به عنوان یک هنر سنتی و همچنین در ساخت زیورآلات استفاده می‌شود. با استفاده از تکنیک‌های توتن‌بافی، می‌توان زنجیره‌ها، پرده‌ها، توری‌ها، گل‌ها و سایر الگوها را ایجاد کرد. این هنر معمولاً در ایجاد لباس‌ها، دکوراسیون‌ها، زیورآلات و قطعات دکوری استفاده می‌شود.

مواد استفاده شده در توتن‌بافی شامل نخ، طناب‌ها، نخ پنبه، مفتول و نخهای سیمی می‌شود. با استفاده از ابزارهای مختلف مانند توتن‌باف‌ها (شماره‌دار) و سوزن‌های توتن، کاربران می‌توانند در توتن‌بافی ماهرانه‌تر شوند و قطعات پیچیده‌تری ایجاد کنند.

توتن‌بافی نیازمند صبر، دقت و هنر دست است. با ترکیب رنگ‌ها و طرح‌های مختلف، قطعات توتن می‌توانند ظاهری زیبا و ظریف داشته باشند. این هنر در حال حاضر به عنوان یک هنر دستی و همچنین به عنوان یک هنر تجاری در بازارهای هنری و محلی مورد توجه قرار دارد.