شماره تلفن های تولیدی های صنایع دستی جهت دوپوست

دوپوست شماره تلفن های تولیدی های صنایع دستی جهت دوپوست در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار صنایع دستی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


فروشگاه صنایع دستی آبان
 تلفن: 03195027540
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «صنایع دستی ما» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «صنایع دستی ما»،یک سایت تبلیغات صنایع دستی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - نجف‌ آباد
اگر شما هم به کار فروش یا تولید صنایع دستی و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «صنایع دستی ما» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

دوپوست در صنایع دستی

دوپوست یک نوع چرم است که از دو طرف آن قابل استفاده است. این نوع چرم برای صنایع دستی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای دوپوست در صنایع دستی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساخت کیف و کفش: دوپوست برای ساخت کیف‌های دستی، کفش‌ها و صنایع چرمی دیگر استفاده می‌شود. این نوع چرم به دلیل زیبایی و مقاومتش برای این محصولات بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.
تولید لوازم جلویی: در صنایع دستی مانند دوختن کیف‌های دستی، کیف‌های کارت و پورتمانها، استفاده از دوپوست برای لوازم جلویی مختلف بسیار مرسوم است. این نوع چرم به دلیل زیبایی و انعطاف‌پذیری‌اش برای این کاربردها بسیار مناسب است.
ساخت آرایشی و تزئیناتی: برای ساخت آرایشی‌های چرمی مانند کیف‌های لوازم آرایشی، کیف‌های سفر و جلویی، استفاده از دوپوست بسیار شایع است. این نوع چرم به دلیل ظاهر شیک و لطیفش برای این کاربردها بسیار جذاب است.
تولید لوازم دکوری: دوپوست برای تولید لوازم دکوری مانند جاهای قلم، ساعت‌های دیواری، پلاک‌های نام، آینه‌ها و غیره نیز استفاده می‌شود. این نوع چرم به دلیل ظاهر خاص و استایلی که به اشیاء می‌بخشد، برای دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه است.
به عنوان خلاصه، دوپوست به عنوان یک نوع چرم با ظاهر زیبا، مقاومت مناسب و انعطاف‌پذیری بالا، در صنایع دستی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای تولید انواع مختلف محصولات چرمی بسیار مناسب است.