شیشه ‌گری

شیشه ‌گری شماره تلفن های تولیدی های صنایع دستی جهت شیشه ‌گری در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار صنایع دستی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی

شیشه ‌گری

فروشگاه صنایع دستی آبان
 تلفن: 03195027540
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «صنایع دستی ما» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «صنایع دستی ما»،یک سایت تبلیغات صنایع دستی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - نجف‌ آباد
صنایع دستی مرمر تراش
 تلفن: 09130296643
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «صنایع دستی ما» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «صنایع دستی ما»،یک سایت تبلیغات صنایع دستی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - تیران و کرون

اگر شما هم به کار فروش یا تولید صنایع دستی و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «صنایع دستی ما» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

شیشه ‌گری در صنایع دستی

شیشه‌گری یکی از فنون باستانی و هنرهای دستی است که از زمان‌های قدیم در تولید اشیاء هنری و کاربردی از شیشه استفاده می‌شود. در صنایع دستی، شیشه‌گری می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مدرن انجام شود. در زیر تعدادی از کاربردهای شیشه‌گری در صنایع دستی آورده شده است:

ساخت زیورآلات: شیشه‌گری برای ساخت زیورآلات مانند گردنبندها، دستبندها، گوشواره‌ها و انگشترها استفاده می‌شود. هنرمندان شیشه‌گر می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلف، قطعات شیشه‌ای را به شکل‌ها و طرح‌های مختلف باده و تزیین کنند.
ساخت شمعدان و لامپ‌های دست ساز: شیشه‌گری به منظور ساخت شمعدان‌ها و لامپ‌های دست‌ساز استفاده می‌شود. این اشیاء هنری معمولاً به شکل‌ها و طرح‌های زیبا تزئین می‌شوند و می‌توانند تزییناتی زیبا برای دکوراسیون داخلی باشند.
ساخت ویترایز: شیشه‌گری برای ساخت ویترایزها و آینه‌های تزیینی استفاده می‌شود. هنرمندان می‌توانند با استفاده از تکنیک‌های مختلف شیشه‌گری، طرح‌های فانتزی و زیبا را بر روی شیشه تولید کنند.
ساخت لوازم تزیینی و تحفه‌ها: شیشه‌گری به منظور ساخت لوازم تزیینی مانند پرده‌های شیشه‌ای، ویترایزهای دیواری، تحفه‌های هنری و دکوراسیون‌های داخلی استفاده می‌شود.
ساخت ظروف و لوازم آشپزخانه: شیشه‌گری برای ساخت ظروف شیشه‌ای مانند ظروف آب‌نوشت، ظروف تزئینی، شیشه‌های مورد استفاده در کشیدن و آب‌نقاشی، و لوازم آشپزخانه مانند کاسه‌ها و پیاله‌ها استفاده می‌شود.
هنر شیشه‌گری می‌تواند به عنوان یک هنر زیبا و متفاوت، تجربه‌ی خلاقانه‌ای برای هنردوستان و علاقمندان به هنر باشد.