شماره تلفن های تولیدی های صنایع دستی جهت سه پوست

سه پوست شماره تلفن های تولیدی های صنایع دستی جهت سه پوست در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار صنایع دستی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


فروشگاه صنایع دستی آبان
 تلفن: 03195027540
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «صنایع دستی ما» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «صنایع دستی ما»،یک سایت تبلیغات صنایع دستی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - نجف‌ آباد
اگر شما هم به کار فروش یا تولید صنایع دستی و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «صنایع دستی ما» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

سه پوست در صنایع دستی

در صنایع دستی، استفاده از انواع مختلف پوست‌ها برای تولید اشیاء و محصولات متنوع معمول است. سه نوع پوست رایج که در صنایع دستی به کار می‌روند عبارتند از:

پوست گاو: این نوع پوست به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین انواع پوست در صنایع دستی شناخته می‌شود. پوست گاو به دلیل مقاومت و سختی زیاد خود، برای تولید محصولاتی مانند کیف‌ها، کفش‌ها، کیف‌های دستی، کلاه‌ها و حتی مبلمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پوست گوسفند: این نوع پوست به دلیل نرمی و لطافت خود، برای تولید محصولاتی مانند دستکش‌ها، کلاه‌های زمستانی، کیف‌های کوچک و آویزهای دستی استفاده می‌شود. پوست گوسفند اغلب برای ایجاد ظاهری زیبا و نرم در محصولات دستی انتخاب می‌شود.
پوست مرغ: این نوع پوست به دلیل سبکی و نازکی خود، برای تولید محصولاتی مانند پلاکاردها، شمعدان‌ها، تزئینات دیواری و تزیینات مختلف دستی استفاده می‌شود. پوست مرغ معمولاً به دلیل ظرافت و شفافیت آن، برای محصولاتی با نیاز به جزئیات دقیق و ظریف انتخاب می‌شود.
این سه نوع پوست فقط چند نمونه از متنوعیت پوست‌هایی هستند که در صنایع دستی به کار می‌روند. هر نوع پوست به دلیل خصوصیات خاص خود، مناسب برای استفاده در انواع محصولات دستی می‌باشد.